Kreditingumo ataskaitos

Priklausomai nuo klientui reikalingos informacijos apimties ir jos parengimo laiko, ruošiame skirtingos apimties informacines pažymas apie Lietuvos įmonesParsisiųsti

Kreditingumo ataskaitų tikslas – suteikti Jums kokybišką ir kompleksinę informaciją, surinktą iš daugelio šaltinių. Mes išanalizuojame duomenis, gautus iš įvairių valstybinių bei privačių duomenų šaltinių – tad Jūs gaunate išsamią ir susistemintą informaciją.

Bendradarbiaudami su užsienio partneriais, teikiame informaciją bei kreditingumo ataskaitas apie Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos įmones. Esant poreikiui, teikiame ataskaitas ir apie kitose šalyse registruotas įmones.

Įmonių monitoringas

Siekiant užkirsti kelią skolų susidarymui, būtina laiku reaguoti į pokyčius verslo partnerių veikloje. Jūsų klientų būklės stebėjimui siūlome naudotis įmonių monitoringo paslauga, kurią užsisakius pagal Jūsų pateiktą įmonių sąrašą sutartu periodiškumu el. paštu pateiksime informaciją apie:

 • Registracinių duomenų pasikeitimą;
 • Turtą;
 • Teismo procesus;
 • Turto areštus ir įkeitimus;
 • Skolas;
 • Spaudos pranešimus.

Personalo monitoringas

Personalo monitoringo paslaugų kompleksą sudaro:

 • Periodinė darbuotojų veiklos analizė;
 • Periodinė personalo darbo režimo kontrolė;
 • Piktnaudžiavimo ir nesąžiningos veiklos atvejų išaiškinimas;
 • Kandidatų atranka ir patikrinimas;
 • Kvalifikuoto personalo paieška.

Paslaugų kompleksas padeda maksimaliai sumažinti nuostolius, patiriamus dėl darbuotojų nesąžiningos veiklos.

Periodinės verslo šakų spaudos apžvalgos pagal kliento pageidavimą

Šiuolaikiniame informacinių technologijų pasaulyje vadovams tenka daug laiko skirti reikiamos informacijos paieškai ir apdorojimui, norint geriau suvokti rinkos situaciją. Dalis svarbios informacijos apie pokyčius rinkoje, konkurentų veiksmus ar planus lieka nepastebėta.

Todėl jau kelerius metus, siekdami palengvinti vadovų bei srities specialistų darbą, mūsų analitikai ruošia periodines verslo šakų spaudos apžvalgas apie Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkas.

Spaudos apžvalgose informacija struktūrizuojama pagal kiekvieno kliento poreikius ir pateikiama pageidaujama forma bei periodiškumu. Pagal susiklosčiusią praktiką, dažniausiai užsakomos kas mėnesį rengiamos spaudos apžvalgos.

Rinkos tyrimai

Rinkos tyrimai – naudingos ir patikimos informacijos šaltinis apie konkurentus, produktus bei paslaugas, užimamą rinkos dalį ir pan.

Dažniausiai klientai rinkos tyrimus užsako siekdami geriau pažinti rinką, kurioje veikia, ir įvertinti savo įmonės privalumus bei trūkumus konkurentų teikiamų paslaugų atžvilgiu. Rinkos tyrimai suteikia daug reikalingos informacijos nusprendus įvesti naują produktą ar paslaugą, steigti naują verslą, išsamiai išanalizuoti situaciją konkrečiame rinkos segmente.